Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Samsung Galaxy A3 - najmniejszy z przedstawicieli serii A

Koreański gigant, wypuszczając swoją nową linię produktów, chce pokazać, że niedrogie telefony też mogą być premium. Dowodem na to ma być Samsung Galaxy A3 - jego cena i dane techniczne z pewnością zachęcą wielu użytkowników.

Telefony ze średniej półki coraz bardziej zbliżają się swoim designem i specyfikacją do produktów flagowych. Są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie solidne wykonanie w rozsądnej cenie.

Samsung Galaxy A3 - opinie

Nie bez powodu możemy przeczytać wiele pozytywnych opinii na temat Samsunga Galaxy A3.

Jednym z głównych atutów jest solidna budowa smartfonu. Wyposażony został w aluminiową ramkę, a także szkło znajdujące się z dwóch stron telefonu. Posiada certyfikat IP68, co oznacza, że jest wodoszczelny. Zaopatrzony został w dobrej jakości wyświetlacz AMOLED i lubianą przez wielu użytkowników funkcję Always on Display.

Nazywany jest najmniejszym przedstawicielem serii A, ale jego przekątna ekranu to wcale nie tak mało, bo 4,7’. Wystarczy, by zobaczyć całkiem wygodnie serial na Netflixie lub odpalić jakąś grę.

Na przyzwoity design telefonu wpływa również jego kolorystyka. Popularnością cieszą się wszystkie dostępne kolory Smartfona Galaxy A3: złoty, biały, jak i czarny. Często Samsung Galaxy A3 porównywany jest do S3 Neo. Telefony, jeśli chodzi o specyfikację, są do siebie podobne, ale zdecydowanie różnią się designem, Galaxy S3 ma dużo bardziej opływowy kształt.

Parametry Samsunga Galaxy A3

Samsung Galaxy A3 2016 i 2017 - porównanie

Różnice między Samsungiem z 2016, a tym z 2017 r. nie są duże. Warto jednak zapoznać się chociaż pobieżnie z tym, co producenci starali się udoskonalić.

Lekkie różnice, jakie widnieją w tych dwóch smartfonach, to np. pojemność baterii. W Samsungu z 2016 roku wynosiła 2300Ah, z kolei w 2017 - 2350 mAh. Może to niewiele, ale zmiana ta z pewnością nieco przedłuża żywotność baterii. Pamięć Ram również wzrosła z 1,5 GB do 2 GB.

To, co ucieszy fanów selfi, to fakt, że w Samsungu Galaxy A3 z 2017 r. ulepszono przedni aparat z 5 MP do 8. Zdjęcia z pewnością są bardziej szczegółowe i łatwiej je wykonać w niekorzystnym świetle. Jeśli więc zadawaliście sobie pytanie, jak dodać zdjęcie do kontaktu w Samsungu Galaxy A3 Waszego przyjaciela, tak aby wypaść korzystnie, to nowe rozwiązanie z pewnością Was ucieszy.

Samsung Galaxy A3 - łatwa obsługa

Bardzo czytelny i wygodny interfejs sprawia, że Samsung Galaxy A3 jest łatwy w obsłudze i szybko da się poznać wszystkie funkcje telefonu. Do dyspozycji mamy sklep z motywami, dzięki czemu możemy zmienić bez problemu wygląd Touch Wizza.

Telefon wyposażony jest w kartę nano Sim, po jej prawidłowym zainstalowaniu, nie powinny pojawić się żadne problemy związane z tym, że Samsung Galaxy A3 nie chce czytać karty. To bardzo łatwa aplikacja, której instrukcja jest dołączona do telefonu.

Smartfony z tzw. “średniej półki” udowadniają, że chociaż ich cena może faktycznie jest średnia, to jakość już niekoniecznie. Sprawdzają się doskonale wśród użytkowników, którzy z jednej strony nie chcą z niczego rezygnować, a z drugiej nie chcą przepłacać.