Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Samsung Galaxy A51

Wielki ekran. Mała cena
Wyświetlacz Infinity-O firmy A51 optymalizuje wizualną symetrię. Teraz możesz bez przerwy grać, oglądać, surfować i wykonywać wiele zadań na 6,5-calowym panoramicznym ekranie FHD+ - wszystko to w technologii Super AMOLED. Ciesz się smartfonem, który minimalizuje ramkę i maksymalizuje każdy centymetr powierzchni ekranu.

 

Zaprojektowany dla wyrafinowanego poziomu stylu i komfortu
Rytmiczny wzór motywu wzorniczego A51 występuje w gładkich i eleganckich pastelowych odcieniach, takich jak Prism Crush Black, White i Blue. Wykończenie z wysokim połyskiem dodaje elegancji eleganckiemu, smukłemu korpusowi, idealnie łącząc styl z wygodą dłoni.


Niesamowita kamera Quad do przechwytywania więcej
Kamera główna o rozdzielczości 48 MP zapewnia ostre i wyraźne zdjęcia w dzień i w nocy. Kamera ultraszerokokątna 123° 12 MP rejestruje więcej widoku. Wybierz ulepszoną kamerę makro 5 MP, aby uzyskać bardzo wyrafinowane zbliżenia i upewnij się, że obiekt zawsze będzie się wyróżniał dzięki wielu efektom Live Focus (Live Focus) w kamerze głębinowej 5MP.

Wbudowana w aparacie Quad Cam kamera makro 5MP (40 mm) umożliwia wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości i wyrazistości, co pozwala wydobyć najdrobniejsze szczegóły na zdjęciach zbliżeniowych. Zastosuj i dostosuj naturalne rozmycie tła (Bokeh), aby wyizolować swój obiekt i zwiększyć jego wizualne oddziaływanie.

 Kamera makro, która rejestruje szczegóły z bliska 
Strzela gładko i stabilnie, tak jak zawodowcy.
Galaxy A51 nagrywa jak kamera pro-level action z wykorzystaniem Ultra Wide Camera i oprogramowania predictive. Super-stały zapewnia płynne nagrywanie wideo na żywo, nawet gdy podróż jest po stronie poszukiwaczy przygód.*

Kamera Głębokościowa przenosi obiekt w centrum uwagi
Aparat 5MP Depth Camera pozwala na regulację głębi ostrości przed i po wykonaniu zdjęcia. Zaawansowana kamera 5MP Depth Camera eliminuje niepożądane szumy tła na zdjęciach, dzięki czemu wyglądają one bardziej profesjonalnie.


Niesamowite selfie
Chcesz, żeby twoje selfie wyglądało dobrze. Dlatego też, aby uzyskać olśniewający wygląd w ciągu dnia, przednia kamera Galaxy A51 o rozdzielczości 32 MP daje wyraźne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. A dzięki ostrości Selfie, która delikatnie rozmywa tło, Twoja twarz staje się gwiazdą.

Bateria o długiej żywotności bez dodatkowych opłat
Kiedy żyjesz, potrzebujesz telefonu, który może wytrzymać. Bateria 4,000mAh (typowa)* daje moc do strumieniowego przesyłania, udostępniania i włączania gry. A jeśli zaczniesz pracować na wyczerpaniu, podłącz i włącz zasilanie za pomocą 15W szybkiego ładowania.

Wysokiej jakości magazynowanie bez dodatkowych kosztów
Galaxy A51 ma szybką obróbkę i przestronną pamięć, więc możesz się teraz skupić. Zaawansowany procesor z rdzeniem oktarowym i do 4 GB pamięci RAM zapewniają płynną i wydajną pracę. Pobieraj więcej i usuwaj mniej dzięki 128 GB wewnętrznej pamięci masowej. Dodaj jeszcze więcej dzięki karcie microSD o pojemności 512 GB.*

Game Booster daje ci przewagę
Zmaksymalizuj wydajność dzięki Game Booster. Dzięki dedykowanemu interfejsowi i łatwemu w obsłudze menu, zredukuj rozpraszanie uwagi i wzmocnij swoją grę. Frame Booster zapewnia grafice płynny, realistyczny ruch. I graj jak najlepiej, gdy Game Booster uczy się wzorców użycia, aby zoptymalizować baterię, temperaturę i pamięć.

Bezpieczeństwo na poziomie obronnym dostępne dla wszystkich
Wbudowany w sprzęt i oprogramowanie telefonu od samego początku, Samsung Knox chroni Twój telefon od momentu jego włączenia. Oferując wielowarstwowe bezpieczeństwo, chroni Twoje najbardziej poufne informacje przed złośliwym oprogramowaniem i złośliwymi zagrożeniami.

Twój odcisk palca jest kluczem
Galaxy A51 posiada zaawansowaną technologię uwierzytelniania biometrycznego. Skaner On-Screen Fingerprint rozpoznaje Twój unikalny odcisk palca, więc jesteś jedynym, który może nacisnąć i odblokować w jednym prostym ruchu.

Utrzymuj swoje urządzenie w najlepszym stanie z nami
Ciesz się spokojem, gdy zdecydujesz się kupić smartfon Galaxy. Interaktywna diagnostyka i optymalizacja w aplikacji Samsung Members ułatwia dostosowanie wydajności urządzeń, a nasza infolinia umożliwia rozwiązywanie problemów, gdy potrzebujesz dodatkowej pomocy.