Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Samsung Galaxy A8 - średnia półka przypominająca flagowiec

Smartfony, które należą do tzw. średniej półki cenowej, coraz bardziej zbliżają się wyglądem i specyfikacją do flagowych produktów. Przykładem takiego telefonu jest Samsung Galaxy A8, który wyszedł w 2018 r. Opinie na jego temat mówią same za siebie.

Za popularność Samsunga Galaxy A8 odpowiada przede wszystkim jego solidna budowa, porządna specyfikacja plus cena, która z pewnością zachęca do wypróbowania tego modelu. Sam smartfon, chociaż oficjalnie flagowym urządzeniem nie jest, to posiada wiele funkcji topowych urządzeń.

Samsung Galaxy A8 - dane techniczne

Smartfon posiada wyświetlacz Super AMOLED, procesor Exynos 7885, a co za tym idzie lubianą przez wielu funkcję Always on Display.

Jednym z największych atutów Samsunga Galaxy A8 jest jego ekran Infinity Display, który producent po raz pierwszy zastosował w urządzeniu tego typu.

Siłą smartfonów linii A jest przede wszystkim ich budowa, która niczym nie ustępuje produktom flagowym. Samsung został wyposażony w metalowe ramki i szkło umieszczone po obu stronach urządzenia. Dodatkowo posiada certyfikat IP 68, co oznacza, że jest wodoszczelny i odporny na pył oraz kurz.

Ciekawy design smartfona to zdecydowanie jeden z jego największych atutów. Kolory, w których jest dostępny Samsung Galaxy A8, to złoty, szary i czarny. Bardzo dobrze się prezentują, a solidny materiał sprawia, że w przypadku Samsunga Galaxy A8 case czy etui raczej nie będzie potrzebne.

Wydajny Samsung Galaxy A8

Obudowa Samsunga Galaxy A8 złożona z cienkich ramek nie tylko sprawia, że ten smartfon bardziej niż inne przypomina topowe produkty, ale dodatkowo w ramkach znajdują się wejścia na dwie karty SIM, a także kartę micro SD.

Smartfon Galaxy A8 - aparat na plus

Z pewnością dla wielu użytkowników świetną wiadomością będzie to, że Samsung Galaxy A8 umożliwia robienie pięknych zdjęć i nagrywanie całkiem przyzwoitych filmów. Na froncie znajdziemy podwójny aparat, którego zdecydowaną zaletą jest możliwość robienia zdjęć selfie z rozmytym tłem. Wykrywanie twarzy działa bardzo dobrze, a co za tym idzie portrety wypadają realistycznie. Z tyłu znajduje się drugi aparat mający 16 MP i przysłonę f/1,7 . P

Jeszcze wygodniejszy smartfon Galaxy A8

Smartfon ma dużo drobnych, dodatkowych funkcji, które bardzo ułatwiają korzystanie z niego. Przykładowo brak przycisku home powoduje, że zrzut ekranu możemy wykonać za pomocą jednej ręki. Kolejnym rozwiązaniem, mającym ułatwić użytkownikom korzystanie ze smartfona, jest umieszczenie czytnika linii papilarnych pod tylnym obiektywem, co pozwala na łatwe sięgnięcie palcem wskazującym. Warto wspomnieć jeszcze, że Samsung wyposażony jest w skaner twarzy.

Samsung Galaxy A8 w wielu kwestiach przypomina flagowe urządzenia koreańskiego producenta. Różni się jednym - ceną. Nic więc dziwnego, że jest tak często wybierany przez wielu użytkowników. Jego budowa i specyfikacja sprawiają, że jest to jeden z najlepszych produktów na rynku, należących do średniej półki.